Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE16.2.202010:00
SO22.2.202010:00
NE1.3.202013:30
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
SO29.2.202007:50
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality, Komunikace

MĚSTSKÉ SLUŽBY OPRAVUJÍ CHODNÍKOVÝ PŘEJEZD

MĚSTSKÉ SLUŽBY OPRAVUJÍ CHODNÍKOVÝ PŘEJEZDMěstské služby Písek tento týden zahájily opravu chodníkového přejezdu na výjezdu z ulice Kocínova do ulice Ostrovní.

Jedná se o výměnu druhu dlažby. Kamenné plotny se v těchto místech ukázaly jako nevhodné vzhledem k častému uvolňování. Velká kamenná kostka je pro tento typ přejezdu vhodnější. Práce jsou prováděny ve dvou etapách tak, aby došlo k minimálnímu omezení místní dopravy. Další prací, kterou budou Městské služby provádět, je výměna uvolněné středové dlažby v ul. Heydukova. Tyto práce budou probíhat v průběhu měsíce října. I zde dojde pouze k minimálnímu omezení provozu.

print Formát pro tisk