Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 30,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO26.9.202017:00


Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
NE27.9.202008:30
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality, Komunikace

MĚSTSKÉ SLUŽBY OPRAVUJÍ CHODNÍKOVÝ PŘEJEZD

MĚSTSKÉ SLUŽBY OPRAVUJÍ CHODNÍKOVÝ PŘEJEZDMěstské služby Písek tento týden zahájily opravu chodníkového přejezdu na výjezdu z ulice Kocínova do ulice Ostrovní.

Jedná se o výměnu druhu dlažby. Kamenné plotny se v těchto místech ukázaly jako nevhodné vzhledem k častému uvolňování. Velká kamenná kostka je pro tento typ přejezdu vhodnější. Práce jsou prováděny ve dvou etapách tak, aby došlo k minimálnímu omezení místní dopravy. Další prací, kterou budou Městské služby provádět, je výměna uvolněné středové dlažby v ul. Heydukova. Tyto práce budou probíhat v průběhu měsíce října. I zde dojde pouze k minimálnímu omezení provozu.

print Formát pro tisk