Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 30,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO26.9.202017:00


Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
NE27.9.202008:30
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality, Komunikace

MĚSTSKÉ SLUŽBY DOKONČUJÍ OŠETŘENÍ PRASKLIN NA MÍSTNÍCH KOMUNIKACÍCH

MĚSTSKÉ SLUŽBY DOKONČUJÍ OŠETŘENÍ PRASKLIN NA MÍSTNÍCH KOMUNIKACÍCH Městské služby Písek s.r.o. v současné době dokončují ošetření prasklin na místních komunikacích. Jedná se o spáry po výkopových pracech a dále o vlásečnicové trhliny.

 

Technologický postup ošetření spár je následující : frézování praskliny pro lepší zabíhavost materiálu, penetrace a následná zálivka speciální hmotou aplikovanou za horka. Provoz v místě, kde je takto ošetřená trhlina, je možný bezprostředně po aplikaci. Opravy probíhají na komunikacích, které nejsou zahrnuty v rekonstrukci a zároveň v nich nebudou v dohledné době prováděny výkopové práce. U takto ošetřené komunikace se prodlužuje životnost asfaltového krytu vozovky.

print Formát pro tisk