Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 30,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO26.9.202017:00


Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
NE27.9.202008:30
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality, Městská zeleň

Kácení vzrostlé zeleně na sídlišti Jih

Kácení vzrostlé zeleně na sídlišti JihV týdnu od 10.3. do 14.3. 2014 proběhne kácení stávající vzrostlé zeleně na sídlišti Jih v souvislosti s plánovanou akcí regenerace panelového sídliště Jih 2. etapa, jejíž zahájení se předpokládá v červnu letošního roku.

V současné době bude vykácena pouze stávající vzrostlá zeleň z důvodu vegetačního klidu. Stávající keřové skupiny budou postupně odstraněny až v průběhu realizace vlastní stavby tj. 06 – 10/2014. V rámci stavby bude vysazena nová zeleň v souladu se schválenou projektovou dokumentací.

Kaceni  Kaceni

print Formát pro tisk