Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí. Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality, Doprava

Jarní úklid komunikací začne ve čtvrtek 2.4. 2020

Jarní úklid komunikací začne ve čtvrtek 2.4. 2020Městské služby Písek jako každoročně od 2.4.2020 začnou s jarním úklidem komunikací. Vzhledem k nastalé situaci v souvislosti s nákazou a vládními omezeními, budou v letošním roce práce probíhat bez instalace dopravního značení. Úklid komunikací bude prováděn za stávajícího stavu provozu na místních komunikacích.

Pro informaci uvádíme celkový rozpis úklidu komunikací po jednotlivých ulicích. Každý týden budou na tomto webu uvedeny aktuální termíny s konkrétními ulicemi v závislosti na klimatických podmínkách.

Na základě vývoje a uvolnění nouzového stavu bude úklid komunikací proveden znovu.

 

Úklid bude prováděn v tomto pořadí :

 • Sedláčkova, Za Pazdernou + nová zástavba, Na Spravedlnosti, Erbenova - horní část, Denisova, Mírové náměstí, Jeronýmova, Smetanovo náměstí, Na Houpačkách - horní část, Samoty (Masna)

 

 • Weinera, J. Srnky, J. Čarka, J. Mukařovského, V. Kršky, J. Malého, O. Jeremiáše, Máchova, Lesní, Na Trubách, Pod Horami, Zborovská, Šobrova - horní část, U Hřebčince, Pažoutova, Janotova, Matznerova, Havelkova, Miltnerova, Pod Šobrovnou

 

 • Rokycanova - horní část, Rašínova, B. Němcové, Holečkova, Legionářská, Roháčova - horní část, sídliště Dr. M. Horákové, Harantova, 17. Listopadu, Za Gymnáziem

 

 • Na Houpačkách - spodní část, Erbenova - spodní část, Alšova, Otavská, Stroupežnického, Jiráskovo nábřeží až ke Kollárově ulici a k Novému mostu, nábřeží 1.máje, od průtahů – Lázeňská, Šafaříkova, Dobrovského

 

 • U Obory, Purkyňova, Budějovická, Čapkova, Ševčíkova, Sovova, Heritesova, Preslova, U Nemocnice + parkoviště, sídliště Za Kapličkou, Šobrova - dolní část, Husovo náměstí

 

 • Gregorova, Bakaláře, Písecká, Kocínova, Putimská, Chelčického, Drlíčov, Alšovo náměstí, Jungmannova, Soukenická, Nerudova, Heydukova, F. Šrámka, L. Janáčka, Smetanova, Ningrova, V Koutě, Havlíčkovo náměstí, Velké náměstí, Karlova, Starý most, třída Národní Svobody, Svatotrojická, Čechova, V Portyči, kolem kina Portyč, Na Výstavišti, U Výstaviště

 

 • Žižkova, Roháčova, Rokycanova, Prokopova, Jeronýmova, Komenského, Tyršova, Tylova, Fügnerovo náměstí, nad Kulturním klubem, chodník mezi mosty – některé ulice s omezením

 

 • Sídliště Jih od Nádražní ulice – tř. Přátelství, k letišti – parkoviště, Smrkovická, Truhlářská + parkoviště

 

 • Na Pakšovce, Sadova, Pivovarská, Lipová alej až k nádraží ČD, Švantlova od viaduktu k Zeyerově ul., Nádražní, Klostermannova, Raisova, Baarova, Zeyerova, Ostrovní, Švantlova, Hradišťská, sídliště Topělecká, sídliště Putimská Vysoká – některé ulice s omezením

 

 • Přemyslova, Třebízského, Na Stínadlech, Vinařického, Na Pěníku, Jablonského, Čechova, sídliště Portyč, Topělecká

 

 • sídliště Václav – Hostivítova, Neklanova, Vojenova, Krokova, Křesomyslova, Libušina, Bruncvíkova, Horymírova, Nezamyslova, Mnatova, Vnislavova, Strakonická, Václavské náměstí, Krátká, Vratislavova, Příčná, Bořivojova, Václavská, Papírenská, Zátavské nábřeží, Vinická, Lesnická + komunikace TJ Spartak, Dukelská

 

 • Ke Střelnici, Zahradní, K Háječku, Boromějská, Na Ryšavce, Cihlářská, U Kaple, Nová, V Oudolí, Na Rozmezí, Na Pahorku, k Jitexu, Spojovací, Okružní, Pod Školkou, V Lukách, K Lipám, U Potůčku, Ouzká, Družstevní, Kaštanovka, Hůrka, Francouzská, Loučky, Hradiště sídliště, Hradiště – stará obec

 

Obce

 • Smrkovice
 • Semice
 • Nové Dvory + spojka mezi Semicemi a N. Dvory
 • Purkratice a Průmyslová zóna

 

UPOZORNĚNÍ: Městské služby Písek si vyhrazují právo změn, doplnění nebo vynechání termínů blokového čištění.

print Formát pro tisk