Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE25.3.201815:00
Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Jarní květiny rozkvetly na záhonech městské zeleně

Jarní květiny rozkvetly na záhonech městské zeleněZahradnice Městských služeb Písek vysázely sazenice jarních květin...

Květinové záhony ve městě již připomínají jaro. Pracovnice střediska veřejné zeleně Městských služeb Písek vysázely zhruba 7000 kusů sazenic. Již na podzim roku 2015 vysadily do trávníků zhruba 300000 cibulek krokusů, které tak každý rok brzy z jara zpestří travnaté plochy na Bakalářích a před Úřadem práce. Květinové záhony pak zdobí macešky, sedmikrásky, petrklíče a pryskyřníky. Zhruba v polovině května je vystřídají letničky, které budou rozjasňovat veřejnou zeleň až do prvních mrazíků letošního podzimu.

 

print Formát pro tisk