Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 30,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO26.9.202017:00


Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
NE27.9.202008:30
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality, Doprava

Jarní blokové čištění komunikací 2018

Jarní blokové čištění komunikací 2018Městské služby Písek připravují v termínu od 3.4. 2018 jarní blokové čistění komunikací a chodníků ve městě Písku. Blokové čištění města je rozděleno do 16 bloků. Začne úklidem města a bude pokračovat v obcích Smrkovice, Semice, Nové Dvory a Purkratice. Posledním blokem čištění komunikací bude průmyslová zóna Čížovská. Předpokládaný termín ukončení je stanoven na 28.5. 2018.

Konkrétní termíny jednotlivých bloků se mohou měnit v závislosti na klimatických podmínkách a budou vždy aktualizovány na následující na webech Městských služeb www.ms-pisek.cz  a města Písku www.mestopisek.cz a objeví se též v denním tisku. Blokové čištění budou provádět zametací a kropící vozy.

Úklidu v jednotlivých ulicích bude předcházet rozmístění dopravního značení s uvedením přesného termínu úklidu. Ve spolupráci s Městskou policií bude zajištěna v dané lokalitě informovanost obyvatel mobilním rozhlasem. V průběhu čištění budeme také spolupracovat s odtahovou službou, aby ulice byly vyklizeny od vozidel a bylo možné provést toto čištění co nejefektivněji a kvalitně. Naší snahou je provádět čištění co nejrychleji tak, aby parkování bylo omezeno v co nejkratší době.

V případě, že dojde ze strany vlastníků a provozovatelů motorových vozidel k řádnému respektování námi rozmístěného dopravního značení a ulice jsou v daných termínech vyklizené, probíhá čištění města hladce a bez zbytečných prostojů techniky. S neustále narůstajícím počtem parkujících vozidel ve městě Písku se však stávají některé úseky ulic neprůjezdné pro úklidovou a čistící komunální techniku a tím je přímo ovlivněna kvalita prováděných prací.

Z tohoto důvodu chceme požádat všechny řidiče, vlastníky či provozovatele motorových vozidel o bezvýhradné respektování dopravních předpisů a to v termínech uvedených na dopravním značení jednotlivých úseků komunikací. 

Děkujeme všem zúčastněným za Vaši vstřícnost a ochotu při realizaci blokového čištění městských komunikací.
Úklid bude prováděn v tomto pořadí :

 

 • Sedláčkova, Za Pazdernou + nová zástavba, Na Spravedlnosti, Erbenova (horní část), Denisova, Mírové náměstí, Jeronýmova, Smetanovo náměstí, Na Houpačkách (horní část), Samoty (Masna)
 • R. Weinera, J. Srnky, J. Čarka, J. Mukařovského, V. Kršky, J. Malého, O. Jeremiáše, Máchova, Lesní, Na Trubách, Pod Horami, Zborovská, Šobrova (horní část), U Hřebčince, Pažoutova, Janotova, Matznerova, Havelkova, Miltnerova, Pod Šobrovnou, Rokycanova (horní část), Rašínova, B. Němcové, Holečkova, Legionářská, Roháčova (horní část), sídliště Dr. M. Horákové, Harantova, 17. Listopadu, Za Gymnáziem
 • Na Houpačkách (spodní část), Erbenova (spodní část), Alšova, Otavská, Stroupežnického, Jiráskovo nábřeží až ke Kollárově ulici a k Novému mostu, nábřeží 1.máje, od průtahů – Lázeňská, Šafaříkova, Dobrovského
 • U Obory, Purkyňova, Budějovická (od Cepra k hřebčinci) + Budějovická (spodní část), Čapkova, Ševčíkova, Sovova, Heritesova, Preslova, U Nemocnice + parkoviště, sídliště Za Kapličkou, Šobrova (dolní část), Husovo náměstí
 • Gregorova, Bakaláře, Písecká, Kocínova, Putimská, Chelčického, Drlíčov, Alšovo náměstí, Jungmannova, Soukenická, Nerudova, Heydukova, F. Šrámka, L. Janáčka, Smetanova, Ningrova, V Koutě, Havlíčkovo náměstí, Velké náměstí, Karlova, Starý most, třída Národní Svobody, Svatotrojická, Čechova, V Portyči, kolem kina Portyč, Na Výstavišti
 • Žižkova, Roháčova, Rokycanova, Prokopova, Jeronýmova, Komenského, Tyršova, Tylova, Fügnerovo náměstí, nad Kulturním klubem, chodník mezi mosty
 • Sídliště Jih od Nádražní ulice – tř. Přátelství, k letišti – parkoviště, Smrkovická, Truhlářská + parkoviště
 • Na Pakšovce, Sadova, Pivovarská, Lipová alej až k nádraží ČD, Švantlova od viaduktu k Zeyerově ul., Nádražní, Klostermannova, Raisova, Baarova, Zeyerova, Ostrovní, Švantlova, Hradišťská, sídliště Topělecká, sídliště Putimská Vysoká
 • Přemyslova, Třebízského, Na Stínadlech, Vinařického, Na Pěníku, Jablonského, Čechova, sídliště Portyč, Topělecká
 • sídliště Václav – Hostivítova, Neklanova, Křesomyslova, Libušina, Bruncvíkova, Horymírova, Nezamyslova, Mnatova, Vnislavova, Strakonická, Václavské náměstí, Krátká, Vratislavova, Příčná, Bořivojova, Václavská, Papírenská, Zátavské nábřeží, Vinická, Lesnická + komunikace TJ Spartak, Dukelská, Čelakovského, U Výstaviště, Svatoplukova
 • Ke Střelnici, Zahradní, K Háječku, Boromějská, Na Ryšavce, Cihlářská, Nová, V Oudolí, Na Rozmezí, Na Pahorku, k Jitexu, Spojovací, Okružní, Pod Školkou, V Lukách, K Lipám, U Potůčku, Ouzká, Družstevní, Kaštanovka, Hůrka, Francouzská, Hradiště sídliště, Hradiště – stará obec

Obce

 • Smrkovice - Smrkovice horní část – Boubín, Hůrka, Novodvorská
  Smrkovice – spodní část + náves
 • Semice
 • Nové Dvory + spojka mezi Semicemi a N. Dvory
 • Purkratice
 • Průmyslová zóna

print Formát pro tisk