Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality, Plavecký stadion

Zprovoznění městských sportovišť, plaveckého stadionu a koupaliště Sv. Václav

Zprovoznění městských sportovišť, plaveckého stadionu a koupaliště Sv. VáclavV souladu s nařízením vlády ČR budou od 25.5. 2020 zprovozněna pro veřejnost městská sportoviště včetně plaveckého stadionu. Otevření koupaliště Sv. Václav pro veřejnost bylo posunuto na termín 1.6. 2020.

Provoz plaveckého stadionu bude v letošním roce probíhat pouze ve vnitřním areálu. Prodej vstupenek bude zahájen dne 25.5. 2020 na pokladně plaveckého stadionu včetně rezervovaných kabinek na koupaliště Sv. Václav. Od 1.6. 2020 se prodej vstupenek i kabinek přesouvá na pokladnu koupaliště Sv. Václav.

Žádáme všechny návštěvníky areálů, aby dodržovali platná omezení stanovená vládou ČR. Naleznete je pod odkazem https://koronavirus.mzcr.cz/wp-content/uploads/2020/05/specifikace_pokyny_2505.pdf a budete o nich informováni přímo v jednotlivých areálech.

!! Parní komory na plaveckém stadionu nebudou v provozu !! Odpolední výuka plavání se provozovat v letošním školním roce nebude. Poměrná část ceny bude vrácena.

V letošním roce vydané permanentní vstupenky jsou dále v platnosti. Jejich platnost je prodloužena o dobu, po kterou byly areály mimo provoz.

print Formát pro tisk