Kategorie: Aktuality, Odpady

HARMONOGRAM SVOZU PRO OBYVATELSTVO OD ROKU 2013 - SVOZ 1x TÝDNĚ

HARMONOGRAM SVOZU PRO OBYVATELSTVO OD ROKU 2013 - SVOZ 1x TÝDNĚZ důvodu změny systému nakládání s odpady ve městě Písku zavádí svozová společnost Městské služby Písek s.r.o. s platností od 31.12.2012 nový harmonogram svozu komunálního odpadu.

Platnost od 31.12.2012

Pondělí:

Nádoby 110 l, pytle:

Tyršova, Fügnerovo nám., Palackého sady,  Podskalí, Karlova, Velké náměstí, Jungmannova, Janáčkova,  Drlíčov, Fráni Šrámka, Bakaláře, Hradební, Putimská, Píseckého , Heydukova, Ningrova, Alšovo nám., Smetanova, Havlíčkovo nám, Nerudova, Komenského, Chelčického, Soukenická, Gregorova, Ostrovní, Švantlova, Hradišťská, Kocínova, Tylova, Prokopova, Žižkova, Pražská, Národní svobody, K Výstavišti, Svatotrojická, Čelakovského, Svatoplukova, Dukelská, Čechova, Dvořákova, Přemyslova, Na Stínadlech, Vinařikého, Topělecká, Na Jihru, Purkratice – Ke Statku, Pod Nádvorním, Průmyslová zóna – St. Maliny, Dobešická, Čížovská, Průmyslová, Dobešice, Robinson.

Nádoby 1100 l (kontejnery):

Velké náměstí, Soukenická, Gregorova, Hradišťská, Karla Čapka, 17. listopadu (od Harantovy dolů), Za Gymnáziem, Topělecká, Dvořákova, V Portyči, Čechova, Jablonského, Na Pěníku, Vinařického, Na Stínadlech, Třebízského, Přemyslova, Pražská, Krokova, Vojenova, Hostivítova, Na Rozhledně, Hradišťská, Zahradní, Ouzká, Ke Střelnici, K Háječku, U Vodárny.

Úterý:

Nádoby 110 l, pytle:

Budějovická, Purkyňova, Husovo nám, O. Ševčíka, Budovcova, Budovatelská, Šobrova, Pažoutova, Janotova, Havelkova Miltnerova, Šobrovna, Heritesova, Sovova, Preslova, Klostermannova, Raisova, Baarova, Lipová alej, Na Pakšovce, Švantlova, Sadová, Za Šarlákem, Sedláčkova, Za Pazdernou, Smetanovo nám. Na Spravedlnosti, Denisova, Erbenova, Alšova, Jiráskovo nám., nábř. 1. máje, Stroupežnického, Otavská, Dobrovského, Šafaříkova, Na Houpačkách, Lázeňská, Vrcovická.

Nádoby 1100 l (kontejnery):

Truhlářská, třída Přátelství, Smrkovická, Pivovarská, Švantlova, Lipová alej, Budovatelská, Šobrova, Harantova, Dr. M. Horákové, 17. listopadu, Preslova, Nádražní, J. Malého, Jiřího Srnky, O. Jeremiáše, Kollárova (nad Fin. úřadem), Erbenova, Za Pazdernou, Smetanovo nám., Otavská, nábř. 1. máje, Pažoutova, Janotova, Miltnerova, Havelkova, Šobrovna.

Středa:

Nádoby 110 l, pytle:

U Malířských, U Vodáka, U Honzička, Flekačky, U Hřebčince, Semice - K Píseckým Horám, Obecní, Jana Cimbury, Na Staré silnici, Na Stráni, Na Draha, K Peckám, Ke Křížku, Nový dvůr -Topolová, K Myslivně, Ke Katovně, Třešňová, Ke Zbrojnici, Hlinivka, Bajzova, U Ovčína, Smrkovice - Semická, Teplárenská, Na Nové, Na Návsi, U Školy, Salátová, Novodvorská, K Hůrkám, Na Boubín, U Rybníčka, Šibánky, Polní, Za Humny, K Putimi, Kollárova, Táborská, Mirové náměstí, Harantova, Jeronýmova, Za Nádražím, Putimská Vysoká, Dolní, V Zátiší, Lomená, Boční, Šumavská, Na Podkově.

Nádoby 1100l (kontejnery):

Táborská, Kollárova, Dvořákova, Čechova, Jablonského, Na Pěníku, Vinařického, Na Stínadlech, Přemyslova, Třebízského.

Čtvrtek:

Nádoby 110 l (pytle):

Burketova, Lesnická, Vinická, Václavské náměstí, Krátká, U Papírny, Na Vinici, Křesomyslova, Libušina, Mnatova, Vnislavova, Krokova, Vojenova, Neklanova, Hostivítova, Strakonická, Vratislavova, Příčná, Zátavské nábřeží, Bořivojova, Václavská, Na Rozhledně, K Lipám, U Potůčku, Ouzká, Družstevní, Hůrka, Kaštanovka, Hradiště, K Vápenici, K Háječku, Zahradní, Karla Boromejského, Ke Střelnici, U Hradišťského lesa, Na Ryšavce, Pod Školkou, V Lukách, Okružní, Spojovací, V Oudolí, Nová, Na Rozmezí, Na Pahorku, U Vodárny, U Smetáka.

Nádoby 1100l (kontejnery):

Velké náměstí, Soukenická, 17. listopadu (od Harantovy dolů), Za Gymnáziem, Topělecká, Dvořákova, V Portyči, Čechova, Jablonského, Na Pěníku, Vinařického, Na Stínadlech,  Třebízského, Přemyslova, Krokova, Vojenova, Hostivítova, Hradišťská, Na Rozhledně, K Lipám, U Potůčku, Ouzká, Družstevní, Hůrka, Kaštanovka, Hradiště, K Vápenici, K Háječku, Zahradní, Karla Boromejského, Ke Střelnici, U Hradišťského lesa, Na Ryšavce, Pod Školkou, V Lukách, Okružní, Spojovací, V Oudolí, Nová, Na Rozmezí, Na Pahorku, U Vodárny, U Smetáka,

Pátek:

Nádoby 110 l (pytle):

Nádražní, Zeyerova, Karla Čapka, U Obory, Rokycanova, Roháčova, Rašínova, Boženy Němcové, Legionářská, Holečkova, 17. listopadu, Dr. Milady Horákové,  Zborovská, Šobrova, Otakara Jeremiáše, Máchova, Jaromíra Malého, Václava Kršky, Lesní, Na Trubách, Jiřího Srnky, Jana Mukařovského, Jana Čarka, Richarda Weinera.

Nádoby 1100l (kontejnery):

Harantova,Otakara Jeremiáše, Jaromíra Malého, Jiřího Srnky, Jana Mukařovského, Jana Čarka, Richarda Weinera, Táborská, Kollárova (nad Fin. úřadem), Kollárova, Erbenova, Pažoutova, Janotova, Miltnerova, Havelkova, Šobrova, Za Pazdernou, Smetanovo nám., Otavská, nábř. 1. máje, Topělecká, Dvořákova, Jablonského, Na Pěníku, Vinařického, Na Stínadlech,  Třebízského, Přemyslova, Budovatelská, Šobrova, Harantova, Dr. M. Horákové, 17. listopadu, Nádražní, Truhlářská, třída Přátelství, Smrkovická, Pivovarská, Švantlova, Lipová alej, Preslova.

V současné době nejsou vyloučené změny v uvedeném harmonogramu a to v případě, že dojde k nepředpokládaným skutečnostem.