Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality, Dětská hřiště

DOKONČENÍ VÝSTAVBY DĚTSKÝCH HŘIŠŤ V ROCE 2012

DOKONČENÍ VÝSTAVBY DĚTSKÝCH HŘIŠŤ V ROCE 2012Podle schválené koncepce obnovy dětských hřišť došlo v letošním roce k výstavbě čtyř nových hřišť. Jako poslední je z finančních prostředků na rok 2012 plánované doplnění několika herních prvků na dětském hřišti U Václava v ulici Strakonická.

 

Osadní výbor shromažďoval podněty místních občanů. Výsledkem byl požadavek na podobu jednotlivých herních prvků. Na základě kladných referencí byla jako dodavatel vybrána firma ONYX WOOD, která dodává prvky od finské firmy LAPPSET.  Zvolené prvky jsou charakteru kolektivní hry vícero dětí. Tyto prvky najdou využití i pro větší počet dětí najednou (mateřské školky apod.). Jedná se o tyto tři prvky : houpací hnízdo, víceúčelovou sestavu v podobě lokomotivy a jako poslední pružinové houpadlo.

Dále dojde k úpravě povrchu plochy sloužící k míčovým hrám. V této části bude navýšeno oplocení. V tomto období probíhá výstavba. Termín dokončení je plánovaný na konec září 2012. Celková částka je 450 tisíc Kč vč. DPH.

 dětské hřiště dětské hřiště  dětské hřiště  dětské hřiště  dětské hřiště

print Formát pro tisk