Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality, Doprava

Dne 3.4.2018 začalo jarní blokové čištění komunikací

Dne 3.4.2018 začalo jarní blokové čištění komunikací

Dne 3.4. 2018 začalo jarní blokové čistění komunikací ve městě Písku. Úklid v ulicích je včas avizován osazením dopravního značení, kde je uveden termín úklidu. Za pomoci Městské policie zajišťujeme v dané lokalitě informovanost obyvatel mobilním rozhlasem. Snažíme se úklid provádět co nejrychleji, aby parkování bylo omezeno v co nejkratším čase. Tímto děkujeme občanům za vstřícnost a spolupráci při úklidu městských komunikací.

Termíny blokového čištění komunikací se mohou měnit v závislosti na klimatických podmínkách. Termíny budou vždy aktualizovány na webu Městských služeb www.ms-pisek.cz, města Písku www.mestopisek.cz a objeví se též v denním tisku.

 

11.5.

Strakonická, Vratislavova, Příčná, Bořivojova, Václavská, Papírenská, Zátavské nábřeží, Dukelská, Čelakovského, U Výstaviště, Svatoplukova

14.5.

Václavské nám., Vinická, Lesnická, část ulice Nezamyslova

15.5

Ke Střelnici, Zahradní, K Háječku, K. Boromějského, Na Ryšavce, Cihlářská

16.5.

Nová, Oudolí, Na Rozmezí, Na Pahorku, k Jitexu, Spojovací, Okružní, Pod Školkou, V Lukách

17.5.

K Lipám, U Potůčku, Ouzká, Družstevní, Hůrka, Francouzská

18.5.

Hradiště stará obec, Kaštanovka

21.5.

Smrkovice horní část – Boubín, Hůrka, Novodvorská

22.5.

Smrkovice – spodní část + náves

23.5. - 24.5.

Obec Semice

25.5.

Nové Dvory

28.5.

Purkratice

29.5.

Průmyslová zóna

 

 

print Formát pro tisk