Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality, Investiční akce

DNE 28.5. 2012 BUDE ZAHÁJENA OPRAVA KOMUNIKACÍ NA MÍROVÉM NÁMĚSTÍ A HARANTOVY ULICE

DNE  28.5. 2012 BUDE ZAHÁJENA OPRAVA KOMUNIKACÍ NA MÍROVÉM NÁMĚSTÍ A HARANTOVY ULICEOd 28.5. do 1.6. 2012 bude provedena povrchová oprava komunikací na Mírovém náměstí v úseku Kolárova – Erbenova ul. a levého jízdního pruhu v Harantově ulici od křižovatky U Ceprů po ul. 17. listopadu po pokládce plynu.

 

Oprava Mírového náměstí bude probíhat za úplné uzavírky komunikace včetně dočasného zrušení zastávky MHD v horní části Erbenovy ulice.

Oprava Harantovy ulice bude provedena za obousměrného provozu, stávající autobusové zastávky budou přesunuty do neopravovaného úseku Harantovy ulice od 17. listopadu po Roháčovu ulici. V případě nepříznivého počasí bude termín realizace upraven.

print Formát pro tisk