Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality, Dětská hřiště

OD 10. ŘÍJNA JE OTEVŘENO PRO VEŘEJNOST DĚTSKÉ HŘIŠTĚ V ULICI STRAKONICKÁ

OD 10. ŘÍJNA JE OTEVŘENO PRO VEŘEJNOST DĚTSKÉ HŘIŠTĚ V ULICI STRAKONICKÁToto stávající hřiště bylo doplněno o 3 nové herní prvky a nově vybudovanou zpevněnou plochu pro míčové hry. Děti zde nově mohou využít síťovou houpačku tzv. hnízdo. Dále herní prvek lokomotiva a pružinové houpadlo.

 

Výše uvedené atrakce doplnily již dříve umístěnou a podle norem vyhovující multifunkční sestavu se skluzavkou, kolotoč, pískoviště a altán. Ve spodní části oploceného areálu je obnoveno hřiště pro hry s míčem.  Jedná se o mlatovou plochu ohraničenou obrubou. Nově jsou zde umístěny sloupky na volejbal, nohejbal apod. Celková částka na rozšíření dětského hřiště činí 449 981,-Kč.

Strakoniká ulice  Strakonická ulice  Strakonická ulice  Strakonická ulice

print Formát pro tisk