Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO21.7.201815:00
NE29.7.201815:00
Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality, Městský sportovní areál

Budova šaten v Městském sportovním areálu dostala nový kabát

Budova šaten v Městském sportovním areálu dostala nový kabátZázemí pro fotbalisty je opět na vyšší úrovni...

Budova šaten a sociálního zařízení prošla obnovou. Tu odstartovala na podzim roku 2012 kompletní oprava střechy budovy. Druhou etapou pak byla nejnákladnější část a to rekonstrukce části budovy konkrétně veřejných toalet, které byly přesunuty k hlavnímu vchodu do areálu a vybudování prostor pro posilovnu a prádelnu pro fotbalisty. Konečnou podobu celé budově pak dala nová fasáda vč. kompletního zateplení a výměny oken.  Celkovou částku 2 947 790,-Kč hradilo Město Písek ze svého rozpočtu.


Fotogalerie

print Formát pro tisk