Tímto děkujeme občanům za vstřícnost a spolupráci při úklidu městských komunikací. Termíny blokového čištění komunikací se mohou měnit v závislosti na klimatických podmínkách.
25.3.
Sedláčkova, Za Pazdernou, Na Spravedlnosti
26.3.
Erbenova - horní část, Denisova, Mírové nám., Jeronýmova od Kollárovy ul.
27.3.
Smetanovo nám., Na Houpačkách - horní část, Samoty
28.3.
R. Weinera, J. Srnky, J. Čarka, J. Mukařovského, Pod Horami, Lesní, J. Malého a O. Jeremiáše v sídl. Logry
2.4.
V. Kršky, Máchova, Na Trubách, J. Malého a O. Jeremiáše na Americe, Zborovská, Šobrova - horní část
3.4.
U Hřebčince, Pod Šobrovnou, Matznerova, Miltnerova, Havelkova, Janotova, Pažoutova
4.4.
Rokycanova - horní část, Legionářská, Roháčova - horní část, B. Němcové, Holečkova, Rašínova
5.4.
sídl. Dr. M. Horákové vč. ul. 17. listopadu po Harantovu
8.4.
Harantova a spodní část 17. listopadu, Za Gymnáziem
9.4.
Na Houpačkách od Lázeňské k nábřeží, Erbenova spodní část, Alšova, Šafaříkova, Dobrovského, Otavská
10.4.
Jiráskovo nábřeží, Stroupežnického a nábřeží 1.máje
11.4.
Za Kapličkou, Šobrova – spodní část, U Obory a Čapkova
12.4.
Husovo nám., Purkyňova, Budějovická, horní část Zeyerovy, Preslova, Heritesova a Sovova
13.4.
Ševčíkova, Husovo nám., Gregorova, Drlíčov, Bakaláře, Janáčkova, Píseckého, Šrámkova, Kocínova, Hradební, Putimská
14.4.
Chelčického, Soukenická, Alšovo nám., Jungmannova, Smetanova, Ningrova, Havlíčkovo nám., V Koutě, Heydukova, Nerudova, Velké nám., Karlova a Starý most
16.4.
tř. Národní svobody, Čechova, V Portyči + okolo kina Portyč, Svatotrojická, Na Výstavišti a U Výstaviště
17.4.
Žižkova, spodní část Roháčovy a Rokycanovy (od Harantovy ul. dolů), Prokopova, Jeronýmova od Prokopovy po Kollárovu
18.4.
Komenského, Tyršova od Kollárovy do centra, Tylova, Fügnerovo nám., nábřeží 1. máje nad KD a FÚ, chodník mezi mosty
19.4.
Sídliště JIH – tř. Přátelství, Smrkovická – pravá strana u tratě
22.4.
Smrkovická – levá strana u domů a Truhlářská včetně parkoviště
23.4.
Sadová, Pivovarská, Švantlova - horní část, Lipová alej a Na Pakšovce
24.4.
Nádražní a Putimská Vysoká
25.4.
Klostermannova, Raisova, Baarova, Zeyerova – dolní část od Nádražní k Hradišťské ul.
26.4.
Švantlova – dolní část od Zeyerovy k Ostrovní včetně, Hradišťská, sídliště Topělecká
29.4.
Přemyslova, Třebízského, Na Stínadlech včetně vnitrobloku
30.4.
Čechova, Jablonského + vnitroblok, Vinařického
2.5.
Na Pěníku, sídliště Topělecká, Na Jihru
3.5.
Hostivítova, Neklanova, Vojenova, Krokova, Křesomyslova, Vnislavova, Mnatova, Libušina, Bruncvíkova, Horymírova
6.5.
Nezamyslova, Krátká, Václavské nám., Vinická, Lesnická, Burketova ke Spartaku, Dukelská
7.5.
Strakonická, Vratislavova, Příčná, Bořivojova, Václavská, U Papírny, Zátavské nábřeží
9.5.
Ke Střelnici, K Háječku, Zahradní, U Kaple, Boromejského, Cihlářská, Na Ryšavce – horní část a Pod Školkou
10.5.
Na Ryšavce – dolní část, V Lukách, Spojovací, Okružní, V Oudolí, Nová, Na Rozmezí, Na Pahorku
13.5.
Hůrka, Kaštanovka, Družstevní, Francouzská, Loučky, Ouzká, U Potůčku, K Lipám
14.5.
Smrkovice – horní část
15.5.
Smrkovice – dolní část vč.návsi
16.5.
Semice – horní část od Flekaček k fotbalovému hřišti a část ulice Obecní
17.5.
Semice – dolní část
20.5.
Nový Dvůr + stará silnice mezi Novým Dvorem a Semicemi
21.5.
Purkratice a Průmyslové zóna Čížovská